Kontakt

Administrowanie nieruchomościami

Obecnie administrujemy nieruchomościami na terenie Żoliborza i Bielan. Serdecznie zapraszamy do współpracy klientów także z innych dzielnic Warszawy.

Zarządzanie budynkami

Gwarantujemy profesjonalne zarządzanie budynkami mieszkalnymi oraz pełną obsługę nieruchomości.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Administrowanie budynkami

Abakus to doświadczona i rzetelna firma, specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami i administracji budynków mieszkalnych. Do dyspozycji obsługiwanych przez nas wspólnot mieszkaniowych pozostają dwaj licencjonowani zarządcy, inspektor dysponujący uprawnieniami sanitarnymi, administrator oraz zespół wykwalifikowanych księgowych. Zapewniamy profesjonalne pośrednictwo we współpracy z usługodawcami, wykonującymi prace remontowe i modernizacyjne na rzecz wspólnoty. Dzięki umowie zawartej z korporacją prawniczą gwarantujemy także pełną obsługę prawną. Pozyskujemy także dla naszych klientów kredyty oraz premie termomodernizacyjne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz rzetelność, doceniona przez wielu klientów, stanowi gwarancję owocnej i długoterminowej współpracy.

Pozostajemy do dyspozycji:

– poniedziałek, czwartek 10:00 – 18:00

– wtorek, środa , piątek 7:30 – 14:30

 

ABAKUS. Zarządzanie Nieruchomościami Anna Kurowska (Licencja nr 2676) & Krystyna Wojciechowska (Licencja nr 2693)

Pl. Henkla 6 lok. 40 (Żoliborz) 01- 578 Warszawa
Telefon: (22) 839 90 38 | (22) 839 67 32
E-mail: abakus40@neostrada.pl

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy

 

 

 

Pokaż na większej mapie